heart icon
do kasy suma: 0,00 zł
Filtry

Akcesoria montażowe do sztucznej trawy

Sztuczne trawniki cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, którym zależy na pięknym wyglądzie trawy przez cały rok przy minimalnej pielęgnacji. Chcąc założyć sztuczną trawę samodzielnie, trzeba stosować się ściśle do wskazówek producenta danego produktu. Bardzo ważny jest jednak też dostęp do odpowiednich narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria montażowe do sztucznej trawy, które ułatwią Ci założenie nowego trawnika.

Sztuczna trawa – dlaczego warto?

Założenie sztucznego trawnika wiąże się z wieloma korzyściami. Największą z nich jest to, że taka trawa zawsze będzie pięknie zielona, nawet przy niesprzyjającej pogodzie, a przymrozki nie spowodują, że jej kondycja się pogorszy. Co więcej, sztuczna trawa może wyglądać pięknie nawet przy minimalnej pielęgnacji, nie trzeba jej przycinać i dbać o systematyczne podlewanie.

Akcesoria montażowe do sztucznej trawy – jakie wybrać?

Chcąc cieszyć się pięknym wyglądem sztucznego trawnika, trzeba go odpowiednio zamontować. Niezbędne jest zastosowanie profesjonalnych narzędzi, ale trzeba też pamiętać o precyzji w rozkładaniu trawy. Wśród akcesoriów montażowych do sztucznej trawy najważniejsza jest taśma do trawy, pozwalająca na połączenie kilku kawałków ze sobą i zapobiegająca podwijaniu się trawnika. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria, takie jak szpilki do mocowania czy podkład pod sztuczną trawę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium