heart icon
do kasy suma: 0,00 zł

Donice prostokątne – dekoracja balkonu, tarasu, ogrodu, patio

Donice prostokątne to obok donic okrągłych i kwadratowych donic wysokich jedne z najchętniej wybieranych przez inwestorów. Donice prostokątne wysokie świetnie prezentują się  na zewnątrz, podczas gdy donice prostokątne duże mogą stanowić ciekawy element aranżacji tarasu czy balkonu. O wyborze donic prostokątnych decyduje przede wszystkim możliwość wyboru z szerokiego wachlarza roślin ozdobnych – od roślin kwitnących, aż po konkretne odmiany iglaków.

Donica Czarny Sonata Tabletop 30dł.x10szer.x10wys. Donica Czarny Sonata Tabletop 30dł.x10szer.x10wys.
1 ocena
Producent: MultyHome
od Cena: 42,49 zł 49,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Donica Szary Sonata Tapered 61dł.x15szer.x15wys. Donica Szary Sonata Tapered 61dł.x15szer.x15wys.
0 ocen
Producent: MultyHome
od Cena: 76,49 zł 89,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Donica Czarny Sonata Trough 71dł.x33szer.x50wys. Donica Czarny Sonata Trough 71dł.x33szer.x50wys.
1 ocena
Producent: MultyHome
od Cena: 211,65 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Donica Prime Oak Sonata Trough 71dł.x33szer.x50wys. Donica Prime Oak Sonata Trough 71dł.x33szer.x50wys.
0 ocen
Producent: MultyHome
od Cena: 211,65 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Donica Szary Sonata Trough 71dł.x33szer.x50wys. Donica Szary Sonata Trough 71dł.x33szer.x50wys.
0 ocen
Producent: MultyHome
od Cena: 211,65 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Donice prostokątne – wysokie czy duże?

Donice prostokątne są oferowane w bardzo zróżnicowanej gamie. Znajdziemy tu zarówno donice prostokątne wysokie, jak i niskie. Donice duże, średnie i relatywnie małe. Rozwiązania dedykowane do ekspozycji w ogrodzie lub przed wejściem do domu oraz lekkie donice prostokątne do zastosowań na balkonach i tarasach usytuowanych na wyższych kondygnacjach budynku.

Nowoczesne donice prostokątne są produkowane z różnych materiałów. W asortymencie sklepu e-floor oferujemy uniwersalne donice prostokątne produkowane z tworzywa pozyskanego w 100% z recyclingu opon gumowych. Tworzywo odznacza się doskonałymi właściwościami użytkowymi, co przekłada się na możliwość bezpiecznego użytkowania naszych donic w szerokim spektrum aranżacji.

Donice prostokątne duże w naszej ofercie

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki wybór donic prostokątnych. W stałym asortymencie posiadamy donice prostokątne wykonane w różnych rozmiarach, co pozwala nam dostarczać rozwiązania idealnie dopasowane do użytku na balkonach, tarasach, w ogrodach.

Po nasze donice prostokątne sięgają klienci indywidualni oraz biznesowi. Oferujemy rozwiązania, które podkreślają elegancki charakter przestrzeni i doskonale sprawdzają się na hotelowych tarasach. Posiadamy donice dla restauracji, obiektów komercyjnych i użytkowych. Klientów poszukujących wysokiej jakości rozwiązań w atrakcyjnych cenach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium