heart icon
do kasy suma: 0,00 zł

Dywany fluorescencyjne – atrakcyjna i funkcjonalna dekoracja pokoju dziecięcego

Największą zaletą gadżetów fluorescencyjnych jest fakt, iż świecą w ciemności. Dzieci uwielbiają fluorescencyjne naklejki na ściany oraz dekoracje. Możesz więc być pewien, że Twoja Pociecha pokocha świecące dywany dla dzieci, które oferujemy w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

 

 

Świecące dywany dla dzieci to atrakcyjny i funkcjonalny element wyposażenia wnętrza. Dywan nie tylko świeci w ciemności zastępując lampkę nocną, ale również spełnia charakterystyczne dla dywanu funkcje użytkowe:

  • izoluje pomieszczenie termicznie stwarzając dogodne warunki do zabawy na podłodze,
  • izoluje pomieszczenie pod względem akustycznym, tłumi odgłosy wydawane przez zabawki zwiększając komfort użytkowania pomieszczenia,
  • zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Świecące dywany dla dzieci – aranżacje, które dzieci wprost uwielbiają

Świecące dywany dla dzieci w ciągu dnia praktycznie niczym nie różnią się od tradycyjnych tekstyliów podłogowych. Są oferowane w różnych wzorach i kolorach, co pozwala na ich wybór adekwatnie do zainteresowań dziecka. Wyeksponowane na oddziaływanie naturalnego światła w ciągu dnia dywany fluorescencyjne świecą po zapadnięciu zmroku. W zdecydowanej większości tekstyliów tego typu warstwą fluorescencyjną pokrywa się wyłącznie wybrane fragmenty wzoru, dzięki czemu po zmroku uzyskujemy efekt rozgwieżdżonego nieba, kosmosu i wiele innych.

Wysokiej jakości dywany świecące dla dzieci charakteryzują się wysokimi walorami użytkowymi – są miękkie i przyjemne dla bosej stopy. Miło się na nich siedzi i bawi.

Dywany fluorescencyjne w naszej ofercie

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór dywanów fluorescencyjnych dla dzieci. W asortymencie posiadamy wysokiej jakości wyroby tekstylne odznaczające się doskonałymi parametrami. Nasze święcące dywany dla dzieci oferują wysoki komfort użytkowania, jednocześnie zapewniając łatwość w utrzymaniu w czystości.

Klientów poszukujących wysokiej jakości rozwiązań zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanym asortymentem dywanów dla dzieci w szerokiej palecie wzorów i kolorów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium