heart icon
do kasy suma: 0,00 zł
Filtry

Płytki ogrodowe – estetyczne, trwałe i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego ogrodu


Głównym zadaniem płytek ogrodowych jest wyznaczanie bezpiecznych, a zarazem estetycznych ciągów komunikacyjnych o podwyższonej odporności na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na prosty montaż oraz praktycznie nieograniczoną swobodę w zakresie aranżacji płytek płytki do ogrodu pozwalają uzyskać dowolny efekt wizualny i funkcjonalny. Ich doskonałym uzupełnieniem są obrzeża ogrodowe, dzięki którym możemy tworzyć oryginalne rabaty kwiatowe i grządki warzywne.

Płytki ogrodowe – ścieżki, dróżki, ciągi komunikacyjne

Płytki ogrodowe możemy układać w różnych odległościach od siebie, co pozwala tworzyć oryginalne aranżacje oraz praktyczne i funkcjonalne ścieżki między grządkami. Asortyment płytek ogrodowych obejmuje szeroki wybór zróżnicowanych rozwiązań, tak pod względem kształtu, jak i koloru oraz ornamentalistyki. To wszystko sprawia, że oferowane płytki ogrodowe jeszcze lepiej komponują się w każdej przestrzeni – na działce rekreacyjnej, ogrodzie kwiatowym, w ogródku warzywnym.

Płytki do ogrodu w naszej ofercie

Marka e-floor jest znanym i cenionym dostawcą wysokiej jakości rozwiązań aranżacyjnych do wnętrz i ogrodów. W stałym asortymencie posiadamy szeroki wybór płytek do ogrodu charakteryzujących się atrakcyjnym wzornictwem i wysoką jakością wykończenia. Nasze płytki ogrodowe doskonale sprawdzają się do tworzenia ciągów komunikacyjnych oraz dekoracji przestrzeni.

Klientów zainteresowanych możliwością stworzenia oryginalnej aranżacji w ogrodzie lub na działce rekreacyjnej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół e-floor z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze rozwiązania, które najlepiej sprawdzi się podczas realizacji Państwa projektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium