• WYPRZEDAŻ

 • Dom do -50%

 • Ogród do -30%

 • Nowości

 • OGRÓD - Balkon - Taras

 • DOM

 • Przyjazność środowisku

 • KONTAKT

 • heart icon
  do kasy suma: 0,00 zł

  Sztuczna trawa na balkon, taras i do ogrodu

  Sztuczna trawa to oryginalny, a zarazem niezwykle uniwersalny system podłogowy stanowiący interesującą alternatywę dla płytek ogrodowych i dywanów tarasowych. Za jej wyborem przemawia możliwość osiągnięcia niestandardowego efektu wizualnego, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności systemu podłogowego na balkonie lub tarasie. Ponad to dobrej jakości sztuczna trawa na balkon czy taras jest przyjemna w dotyku dla bosej stopy i łatwa w utrzymaniu. Z jej pomocą można stworzyć oryginalny dywan lub namiastkę trawnika na dowolnym podłożu. Dzięki prostemu systemowi montażowemu sztuczna trawa na balkon doskonale sprawdza się na deskach drewnianych, wylewkach betonowych, płytkach, a nawet wykładzinach elastycznych – to oznacza, że metamorfoza naszego balkonu lub tarasu nie musi się wiązać z przeprowadzaniem prac remontowych, kuciem podłóg czy przygotowaniem specjalnej wylewki pod sztuczną trawę.

  Sztuczna trawa do ogrodu – lepsza niż żywa?

  Sztuczna trawa do ogrodu to przede wszystkim rozwiązanie dedykowane do aplikacji na twardych podłożach, na których ze względu na ich budowę niemożliwe jest założenie naturalnego trawnika czy dzikiej łąki. W praktyce sztuczna trawa do ogrodu to przede wszystkim systemy wykończeniowe na tarasy i balkony. Swoją popularność sztuczna trawa na taras zawdzięcza wysokiej estetyczne, funkcjonalności oraz łatwej aplikacji. Trawę wystarczy ułożyć na oczyszczonym wcześniej podłożu i unieruchomić ją przy pomocy specjalnej taśmy montażowej. Tak zamontowaną trawą na tarasie możemy cieszyć się przez cały sezon. W celu przedłużenia żywotności sztucznej trawy systemy tarasowe i balkonowe polecamy zabezpieczyć na okres jesienno-zimowy. 

  Najlepsza oferta na sztuczną trawę do różnych aplikacji

  Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów marka e-floor oferuje szeroki wybór sztucznej trawy, którą oferujemy w łatwych w aplikacji rolkach. W stałym asortymencie posiadamy systemy różniące się od siebie pod względem koloru, gęstości, długości runa oraz miękkości. To sprawia, że jeszcze lepiej wpisujemy się zarówno w wymagania klientów poszukujących wysokiej jakości trawy sztucznej na balkon i taras, jak i osób poszukujących budżetowych rozwiązań do ogrodów oraz innych mniej wymagających aplikacji.

  Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na sztuczną trawę. Jesteśmy przekonani, że jej zakres i różnorodność  pozwolą Państwu znaleźć system idealnie dopasowany do danego zastosowania.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  ]
  Sklep internetowy Shoper Premium