heart icon
do kasy suma: 0,00 zł

Wykładzina PCV 2m Nova Stone Vedra 523 Płytka Marokańska Zielony

Dodaj do ulubionych heart-icon
Kod produktu: 313029
Stan: Dostępny
Wysyłka: 24 godziny
Cena:
46,90 zł / m2 46.90

Wybierz rozmiar >

Wybierz rozmiar

ilość m2
* - Pole wymagane
Ocena: 0 0.00 0 ocen / 0 opinii
Producent: MD
Pin It

Opis

 

Wykładzina elastyczna NOVA STONE VEDRA 523 PŁYTKA MAROKAŃSKA 2m

 

 Zastosowanie wykładziny PCV Nova (23): średnio intensywne, użytkowanie domowe.

 

CECHY PRODUKTU

 • Łatwa w montażu.
 • Wodoodporna.
 • Ciepła i miła w dotyku aż przyjemnie chodzić po niej boso.
 • Zapewnia dobrą izolacje akustyczną jest cicha a odgłosy naszych kroków są zdecydowanie mniej słyszalne niż w przypadku podłóg z płytek czy paneli drewnianych.
 • Odporna na ścieranie, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

 

ZASTOSOWANIE

 • Wykładziny PCV można kłaść na podłożach betonowych, z jastrychu cementowego, jastrychu anhydrytowego (siarczan wapnia), drewnianych i ceramicznych, które zostały odpowiednio przygotowane.
 • Wykładziny elastyczne można stosować na tradycyjnych wodnych systemach ogrzewania i chłodzenia podłogowego, natomiast nie zaleca się ich stosowania na systemach elektrycznych.
 • Wykładziny podłogowe PCV nadają się wyłącznie do stosowania wewnątrz budynków.

 

Wykładziny PCV są cięte z rolki i występują przeważnie w trzech różnych szerokościach: 2m, 3m, 4m jest to wymiar zawsze stały natomiast długość zależy już od preferencji i potrzeb naszego klienta.

 

Zanim złożymy zamówienie pamiętajmy by:

 • Dokładnie zmierzyć powierzchnie na której będziemy układać wykładzinę PCV.
 • Zwróćmy uwagę na wielkość i ułożenie wzoru to ważne dla późniejszego efektu wnętrza.
 • Uwzględnijmy 10% zapasu (nie wszystkie ściany zawszę są proste a wymiary mogą mieć lekką rozbieżność)
 • Jeśli dalej nie jesteśmy pewni swojego wyboru albo zastanawiamy się czy dobrze złożyliśmy zamówienie skonsultujmy go z działem obsługi klienta e-floor 603997770 wytłumaczymy, doradzimy i pomożemy.

 

INSPEKCA WYGLĄDU

Przed montażem produktu należy sprawdzić:

 • Czy rolka wykładziny nie została uszkodzona podczas transportu.
 • Zgodność kolorów i właściwą ilość z zakupionym produktem.
 • Braku widocznych uszkodzeń fabrycznych.

 

TOWARY PRZYGOTOWANE NA INDIWIDUALNE ZAMÓWIENIE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI, DLATEGO PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY.

 

PRZECHOWYWANIE

Rulony wykładziny PCV należy przechowywać na płasko w pozycji poziomej albo pionowej. Aby zminimalizować ryzyko powstawania zgnieceń podczas przechowywania w pozycji poziomej, rulonów nie należy układać jedne na drugich. Rulonów nie należy przechowywać w temperaturze bardzo niskiej (poniżej 2°C), ani w bardzo wysokiej (powyżej 40°C) ani w miejscach o dużej wilgotności.

 

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Aby wykonać bezproblemową instalacją i zapewnić jak najlepsze przyklejenie wykładziny oraz jej doskonały wygląd, należy właściwie przygotować podłoże. Ostateczny wygląd wykładziny PCV związany jest z jakością podłoża, w związku z czym wszelkie jego mankamenty będą widoczne na posadzce. Podłoże musi być solidne, gładkie, czyste, suche, wolne od uszkodzeń i zdatne do użytku zgodnie ze swoim przeznaczeniem. W razie konieczności należy zeskrobać i usunąć resztki starego kleju i luźnej masy wyrównującej. Podłoże musi być równe i wolne od substancji chemicznych. Aby przez powierzchnię zainstalowanej wykładziny nie przebijały jakiekolwiek nierówności, na podłożu należy zastosować odpowiednią masę wyrównującą. Należy pamiętać, że wybór odpowiednich materiałów, w tym masy wygładzającej i wyrównującej oraz wszelkich innych produktów pomocniczych, uzależniony jest od przeznaczenia końcowego posadzki i musi być uzgodniony z dostawcą tych materiałów lub z instalatorem wykładziny. Wszelkie produkty do przygotowania podłoża należy stosować zgodnie z zaleceniami ich producentów. W każdym przypadku podłoże musi być odpowiednio suche.

 

AKLIMATYZOWANIE

Wykładziny PCV należy aklimatyzować w miejscu instalacji (lub pomieszczeniu, w którym panują takie same warunki) przez co najmniej 24 godziny przed montażem lub do momentu osiągnięcia przez produkt takiej samej temperatury jak otocznie, czyli 18-27°C. Zalecamy cięcie wykładziny na 24 godziny przed montażem. Przed pocięciem wykładzinę należy rozpakować i sprawdzić w świetle dziennym (o ile to możliwe), czy nie ma na niej żadnych ewentualnych defektów oraz czy poszczególne rulony nie różnią się odcieniami. W przypadku wykładzin o szerokości 2 m arkusze należy następnie luźno zwinąć i ustawić pionowo na czas ich aklimatyzować. W przypadku wykładzin o szerokości 4 m, należy je przyciąć do odpowiednich wymiarów i rozłożyć na płasko na czas ich aklimatyzować. Przycinając wykładzinę do odpowiednich wymiarów należy uwzględnić charakter jej wzoru. W przypadku wzorów imitujących drewno i płytki zalecamy kładzenie każdego arkusza w tym samym kierunku. W przypadku wzorów jednolitych zalecamy obracanie każdego kolejnego arkusza o 180°.

 

ZALECANE KLEJE

Zaleca się, aby do instalacji wykładzin PCV stosować kleje bezrozpuszczalnikowe.

 

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Cena podana na karcie produktu dotyczy 1m2
Typ Domowa
Wzór Płytka
Materiał 100% PCV
Szerokość rolki 2 m
Długość rolki 30 m
Grubość całkowita 2,50 mm
Grubość warstwy ścieralnej 0,25 mm
Waga całkowita g/m2 1550 g/m2
Ogrzewanie podłogowe Tak
Certyfikat trudnopalności Cfl-s1
Wodoodporność Tak
Akustyczność Tak
Klasa użytkowa 23
Gwarancja Producenta/Dystrybutora 2 lata

Opinie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Brak opinii dla produktu
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium