heart icon
do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Kolor >
Szerokość rolki >
Wysyłka w >

 

W pracy spędzamy czasem więcej czasu niż we własnym domu – nic zatem dziwnego, że przestrzeń biurowa powinna być atrakcyjna. Oprócz dobrego designu, podłoga powinna być też łatwa w utrzymaniu czystości i przede wszystkim – wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Takie właśnie są wykładziny dywanowe do biura – łączą w sobie prosty, elegancki wzór, wytrzymałość na zabrudzenia, jak i uszkodzenia mechaniczne. Dobrze reagują na mocne światło słoneczne, które nie prowadzi do wyblaknięcia koloru, jak i na środki chemiczne, którymi od czasu do czasu należy wyprać wykładzinę dywanową do biura.

Miejsce pracy przyjazne pracownikom – wykładziny dywanowe do biura

Aranżacja biura jest istotna – podkreśla prowadzoną działalność, robi też dobre wrażenie zarówno na pracownikach, jak i klientach. To właśnie dzięki drobnym, choć istotnym dodatkom można wpłynąć na poziom kreatywności oraz zaangażowania pracowników, dlatego też dekoracja miejsca pracy nie powinna być ostatnim punktem na liście.

Wykładziny dywanowe do biura są jednym z tych elementów, które nie tylko zapewnią pracownikom właściwy komfort, ale przede wszystkim pomogą w zachowaniu właściwego BHP. Niwelują ryzyko uszkodzenia podłogi, nie wpływają również negatywnie na meble biurowe, do których zalicza się między innymi krzesła obrotowe.

Wykładziny dywanowe obiektowe – do biur i do domów

Wysoka trwałość, a także szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że wykładziny dywanowe obiektowe można stosować zarówno w miejscach użyteczności publicznej, biurach, jak i domach. Są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy je odkurzyć, a od czasu do czasu uprać wykorzystując do tego odkurzacz piorący.

Wykładziny dywanowe obiektowe można dopasować do każdego pomieszczenia. Występują one w szerokościach 1, 2 lub 3 metrowych, zaś długość zależna jest od potrzeb klienta. Przy zamawianiu zaleca się zawsze zamówić o 10% więcej wykładziny, bowiem pomimo najlepszych wymiarów ściany nie zawsze bywają idealnie równe.

Aranżacja miejsca pracy z wykładzinami dywanowymi do biura zapewni odpowiedni komfort pracy i przede wszystkim z pewnością podkreśli prestiż przedsiębiorstwa! Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wykładzin pcv do biura

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium