heart icon
do kasy suma: 0,00 zł
Wykładzina PCV 2m Rimini Layton 609 Deska Szary Wykładzina PCV 2m Rimini Layton 609 Deska Szary
2 oceny
Producent: MD
od Cena: 39,99 zł
m2
zobacz więcej
Wykładzina PCV 4m Rimini Layton 609 Deska Szary Wykładzina PCV 4m Rimini Layton 609 Deska Szary
1 ocena
Producent: MD
od Cena: 39,99 zł
m2
zobacz więcej
Wykładzina PCV 2m Luna Modica 32 Płytka Beżowy Wykładzina PCV 2m Luna Modica 32 Płytka Beżowy
9 ocen
Producent: MD
od Cena: 36,99 zł
m2
zobacz więcej
Wykładzina PCV 4m Blush Unicorn 583 Fioletowa Wykładzina PCV 4m Blush Unicorn 583 Fioletowa
1 ocena
Producent: e-floor
od Cena: 44,99 zł
m2
zobacz więcej
  • Nowość
Wykładzina PCV 4m Primo Navarra 528 Zielony Wykładzina PCV 4m Primo Navarra 528 Zielony
0 ocen
Producent: e-floor
od Cena: 59,99 zł
m2
zobacz więcej
  • Nowość
  • Nowość
Wykładzina Obiektowa PCV 2m Activia Granit Szary Wykładzina Obiektowa PCV 2m Activia Granit Szary
0 ocen
Producent: MD
od Cena: 55,99 zł
m2
zobacz więcej

 

Przestrzeń przyjazna pracownikom to nie tylko biurka oraz komputery, ale też i design, jaki panuje w miejscu pracy. Niektórzy właściciele firm dobierają kolory, które mają wpłynąć na kreatywne myślenie lub zwiększyć tak zwane „moce przerobowe”. Są też i tacy, którzy w biurach tworzą domową atmosferę – dosłownie i w przenośni. Warto także aranżację przestrzeni biurowej stworzyć ze smakiem, a do tego z pewnością przyda się wykładzina PCV do biura!

Wykładzina PCV do biura powinna być odporna na uszkodzenia, łatwa w utrzymaniu czystości i przede wszystkim estetyczna. Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że każde biuro może zyskać wyjątkowy charakter – od domowego, po ekskluzywny.

Wykładzina PCV do biura imitująca drewnianą podłogę

Do najbardziej klasycznych podłóg zalicza się podłogę drewnianą. Choć faktycznie jest ona niezwykle piękna, niekoniecznie sprawdzi się w biurach – powodów jest kilka, ale najważniejszy to zniszczenia lakieru. Krzesła na kółkach, a także piach z butów dość szybko prowadzą do uszkodzenia wierzchniej warstwy podłogi – można posiłkować się matami, ale nie są one zbyt praktyczne.

Rozwiązaniem, które sprawdzi się idealnie, jest wykładzina PCV do biura imitująca klasyczną drewnianą podłogę lub klepkę ułożoną w jodełkę. Dzięki wykładzinie duch klasycznej elegancji, jak i domowego ogniska wciąż będzie obecny w biurze, a zachowanie czystości będzie prostsze niż do tej pory – wykładzinę PCV do biura wystarczy bowiem odkurzyć i umyć!

Wykładzina PCV do biura – elegancja i ekskluzywność

Każdy rodzaj prowadzonej działalności wymaga innej oprawy. Przearanżowanie wnętrz z wykładziną PCV do biura jest bardzo proste – występuje ona w wielu wzorach i kolorach, dlatego może podkreślać blichtr marmurowym designem, jak i być elementem retro wystroju w postaci lastryko.

W biurowej podłodze najważniejsze jest łatwe utrzymanie czystości i zrobienie dobrego wrażenia na klientach i kontrahentach, a jest to możliwe z wykładziną PCV do biura! Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wykładzin pcv do kuchni!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium