Chat with us, powered by LiveChat ]
heart icon
do kasy suma: 0,00 zł
Wiosna <3 Pomysł na piękny i przytulny BALKON!

 

Wiosna... Śpiew ptaków... Promyki słońca dyskretnie zaglądające w nasze okna... Widok przyrody budzącej się do życia...

Wszystko to sprawia, że i my chcemy wybudzić się z zimowego snu! I zaczynamy planować... planować... planować...

 

Jeśli jesteśmy szczęściarzami i w swoim mieszkaniu posiadamy balkon nawet niewielki to nasze myśli skierowane są właśnie na niego. Marzymy o porankach z kubkiem kawy, roślinach oraz ziołach, które sprawdzą się jako dekoracja, ale również idealnie dopełnią smak naszych potraw. 

Zaczynając od początku... planujemy!

W pierwszym etapie skupiamy się na podłodze. To ona da nam bazę do zbudowania pięknej i przytulnej aranżacji. W tym miejscu naszą propozycją są płytki tarasowe Cosmopolitan 30x30cm. Wykonane w 100% z recyklingowanych materiałów. Dodatkowo są odporne na mróz, wysokie temperatury, światło słoneczne i wilgoć. Niezniszczalne i trwałe niezależnie od pory roku. Mając już podstawy możemy wnieść się ku górze. 

 

[lookbook id="1287"]

 

Planujemy mieć bujną, pachnącą roślinność na naszym balkonie, która będzie z nami od wczesnej wiosny aż po późną jesień. Do tego niezbędne będą nam donice, a najlepiej samonawadniające. Wtedy nawet podczas weekendowego wyjazdu będziemy spokojni o swoją małą oazę.  

 

[lookbook id="1290"] 

 

 

Chcesz optycznie powiększyć swój balkon? Zaproś go do środka! 

 

Tuż przy drzwiach zbudujmy strefę relaksu, która wprowadzi nas w klimat lata i optycznie powiększy nie tylko balkon ale również mieszkanieDywany kilimy idealnie sprawdzą się w tym miejscu. Lekkie, cienkie, elastyczne, łatwo można je wyprać i wysuszyć albo wytrzepać. Są mega praktyczne dzięki temu bardzo je lubimy.  

 

 

[lookbook id="1288"]

 

[lookbook id="1292"]

 

Nasz PLAN się udał ;) Jak to wygląda u Was?

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium