heart icon
do kasy suma: 0,00 zł

Maty z trawy morskiej – ekologiczna alternatywa dla wycieraczki

Maty z trawy morskiej znajdują coraz więcej zastosowań w aranżacji i dekoracji przestrzeni wewnątrz, jak i na zewnątrz. Coraz częściej odpowiednio grube i duże maty z trawy morskiej wykorzystuje się jako alternatywę dla wycieraczek gumowych. Za ich wyborem przemawiają względy ekologiczne i estetyczne, a nierzadko także funkcjonalne. Innym zastosowaniem dla mat z trawy morskiej są aplikacje w przestrzeniach wypoczynku i rekreacji. Na tarasie lub balkonie maty z trawy morskiej zastępują dywany zewnętrzne, w nieruchomościach o przeznaczeniu wypoczynkowym dywany płaskotkane. Czemu maty z trawy morskiej zawdzięczają swoją popularność? W jakich aplikacjach sprawdzają się najlepiej?

101 zastosowań maty z trawy morskiej

Maty z trawy morskiej dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach i wzorach, to sprawia, że mogą być wykorzystywane zarówno jako dywany podłogowe, jak i wycieraczki. Te same maty sprawdzają się również jako alternatywa dla dywanika łazienkowego oraz system podłogowy na balkonie lub tarasie. W zależności od aplikacji zadaniem maty z trawy morskiej jest ochrona przed zimnem lub wnoszeniem brudu do pomieszczenia. W przestrzeniach łazienkowych oraz na korytarzach maty mogą również pełnić rolę dywanika antypoślizgowego. W tym celu warto wybierać maty o odpowiednim wykończeniu, które zapewnia stabilność dywanika i ochronę przed jego samoczynnym przemieszczaniem się.

Maty z trawy morskiej online

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka e-floor oferuje Państwu szeroki wybór mat z trawy morskiej o zróżnicowanym przeznaczeniu. W asortymencie posiadamy rozwiązania w różnych rozmiarach, co umożliwia ich stosowanie w dowolnych przestrzeniach i aplikacjach. Wybór naszych mat to gwarancja jakości oferowanych rozwiązań, ich trwałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne. Maty są wysoko odporne na mokre zanieczyszczenia, dzięki czemu doskonale nadają się jako wycieraczki i dywaniki w hallu.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium