heart icon
do kasy suma: 0,00 zł
  • Nowość
Wykładzina Dywanowa 4m Alpha 73 Szary Wykładzina Dywanowa 4m Alpha 73 Szary
Producent: MD
od Cena: 37,99 zł
m2
zobacz więcej
Wykładzina Dywanowa 4m Star Wykładzina Dywanowa 4m Star
1 ocena
Producent: MD
od Cena: 15,99 zł
m2
zobacz więcej
  • <
  • 1
  • |
  • 2
  • >

Wykładziny dywanowe – komfort i wygoda użytkowania w każdym wnętrzu

Wykładziny dywanowe podłogowe to popularny system, z którym spotykamy się zarówno we wnętrzach mieszkaniowych, jak i użytkowych. Coraz częściej miękkie wykładziny dywanowe znajdują zastosowanie także w salach zabaw dla dzieci oraz innych obiektach rekreacyjnych. Za ich wyborem przemawiają liczne zalety wykładziny dywanowej, która obok ciekawego efektu wizualnego oferuje m.in.:

  • dodatkową termoizolację pomieszczenia – w pomieszczeniach, w których zastosowano wykładziny podłogowe znacznie łatwiej utrzymać optymalną temperaturę powietrza, jednocześnie ograniczając koszty z tym związane;
  • walory akustyczne – podłoga dywanowa, podobnie jak wykładziny elastyczne należy do grupy tzw. podłóg cichych, co oznacza, że system podłogowy doskonale tłumi dźwięki, w konsekwencji czego jest chętnie wykorzystywany do wyciszania pomieszczeń; dodatkowo wykładziny podłogowe często instaluje się w salach konferencyjnych i na hotelowych korytarzach żeby zniwelować zjawisko pogłosu;
  • łatwość do utrzymania w czystości – nowoczesne wykładziny podłogowe dywanowe nie absorbują zanieczyszczeń, dzięki czemu można je łatwo odkurzyć, doskonale nadają się również do czyszczenia na mokro.

Gdzie najlepiej sprawdzą się wykładziny dywanowe podłogowe?

Wykładzina dywanowa to system relatywnie uniwersalny, który bardzo dobrze odpowiada na zróżnicowane potrzeby przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Wbrew powszechnym przekonaniom nowoczesne wykładziny dywanowe charakteryzują się wysoką odpornością na zabrudzenia mokre, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno w hotelach, jak i obiektach biurowych. Ich główną zaletą w takich przestrzeniach jest niwelowanie zjawiska pogłosu, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu termicznego w pomieszczeniach. Wykładziny dywanowe podłogowe, podobnie jak dywany dla dzieci bardzo dobrze sprawdzają się w placówkach opiekuńczych, żłobkach, przedszkolach, centrach rehabilitacji.

Wykładziny dywanowe dla wymagających – sprawdź naszą ofertę!

Nasz sklep internetowy specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości wykładzin dywanowych. W asortymencie posiadamy dziesiątki modeli w różnych kolorach i wzorach. Wykładziny różniące się długością runa, splotem, fakturą – rozwiązania dedykowane dla nowoczesnych przestrzeni oraz funkcjonalnych pomieszczeń. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziecie tu Państwo wykładzinę, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium