heart icon
do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Wysyłka w >

Środki ochrony i wzrostu roślin

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój ogród wyglądał pięknie, musisz odpowiednio o niego dbać. Niezbędna jest systematyczna pielęgnacja w postaci podlewania czy wyrywania chwastów, jednak w wielu przypadkach konieczne może okazać się także zastosowanie odpowiednich środków ochrony i wzrostu roślin, które pomogą utrzymać bujną roślinność.

Środki ochrony i wzrostu roślin – czym się charakteryzują?

Środki ochrony roślin, jak sama nazwa wskazuje, mają za zadanie chronić rośliny przed różnego rodzaju chorobami, szkodnikami i chwastami, Istnieją różne rodzaje środków ochrony i wzrostu roślin. Niektóre z nich mogą bezpośrednio wpływać na likwidację organizmów chorobotwórczych, inne chronią rośliny poprzez poprawę właściwości gleby i podłoża, co wzmacnia ich odporność i stymuluje lepszy wzrost.

Środki ochrony i wzrostu roślin w naszej ofercie

Dbamy o bezpieczeństwo upraw naszych klientów, dlatego wszystkie środki ochrony i wzrostu roślin dostępne w naszej ofercie, to produkty wysokiej jakości, zapewniające skuteczność w zakresie ochrony przed chorobami, ale też bezpieczne dla roślin. Przedstawiamy między innymi ekstrakt humusowy, który wpływa pozytywnie na strukturę gleby, pozwalając roślinom na zdrowy rozwój. W naszej ofercie znajdziesz też opatentowane szczepy bakterii, które działają antagonistycznie na organizmy chorobotwórcze, jednocześnie działając w symbiozie z rośliną, co sprawia, że ich stosowanie jest bezpieczne dla upraw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium