Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.
Każde wnętrze zasługuje na odrobinę magii, a tą mogą wnieść panele LVT beton. Doskonale wpiszą się w stylistykę wnętrz loftowych, ale dobrze współgrają także z aranżacjami eklektycznymi, gdzie nowoczesność łączy się z klasycznym ciepłem.
Surowa, betonowa podłoga nadaje wnętrzom głębi, dlatego też tak doskonale pasuje do loftów. Szara kolorystyka paneli współgra z jasnymi meblami, ciosanym drewnem, ale też prostym metalem i oświetleniem edisonowskim. Na panelach LVT beton znakomicie wybija także dekoracja podłogowa w postaci wełnianych dywanów czy ręcznie tkanych chodników.
Surowe ciepło – panele LVT beton
Mimo, że betonowa podłoga kojarzy się z zimnem, panele LVT beton w dotyku przypominają drewno – są więc ciepłe i elastyczne, co jest ich dodatkową zaletą bowiem doskonale tłumią odgłosy. Znakomicie prezentują się w nowoczesnych łazienkach łącząc się z dużymi płytkami, jak i w klasycznych pokojach kąpielowych wydobywając piękno z pieców kaflowych czy wolnostojących wanien.
Surowość paneli LVT betonowych można przełamać dywanami i chodnikami w klimacie boho – one również na szarej podłodze prezentują się wyjątkowo słonecznie i ciepło. Do aranżacji warto dodać także kwiaty, które wprowadzają życie, a jednocześnie są ponadczasowym i uniwersalnym dodatkiem.
Uniwersalny design i uniwersalne zastosowanie – panele LVT beton
Surowa podłoga, jaką zapewniają panele LVT betonowe, doskonale sprawdzi się w minimalistycznej kuchni. Znakomicie będzie współgrać z nowoczesnym sprzętem AGD, ale też i z klasycznym designem z lat 60. – szczególnie jeśli lodówka czy kuchenka będzie utrzymana w mocnym akcencie kolorystycznym.
Choć panele LVT beton stosuje się głównie jako podłogę, nowoczesne aranżacje mogą być przewrotne – panele na ścianie zamiast płytek wprowadzą do wnętrz unikalny sznyt. To również doskonałe podłoże na zabudowany barek – odporne na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, panele LVT beton będą doskonałą alternatywą dla klasycznego gresu.